pátek
Svátek má Lenka
Virtuální prohlídka školy

5
Dne 16. prosince 2019 byla ukončena vánoční sbírka pro opuštěné pejsky. Za dobu trvání sbírky se podařilo shromáždit neskutečné množství různých darů jako dek, ručníků, hraček, psích oblečků a vodítek, misek na krmivo a samotné krmivo a pamlsky pro psy. Velkým překvapením byla i vybraná částka cca 6 400,- Kč, za kterou byly v prodejně Super ZOO Milovice zakoupeny další pamlsky, kvalitní krmivo, konzervy a hygienické podložky pro psy. Všechny tyto dary budou ještě před vánočními svátky rozděleny mezi Psí útulek v Lysé nad Labem a organizaci Psí štěstí, která se stará o týrané a opuštěné pejsky, financuje jejich potřebnou léčbu a hledá těmto nový domov.

Datum: 20.12.2019 čas: 9:47:09

Autor:Mgr. M. Ondrová Foto: J. Rakušanová
Verze pro Tisk

Nic z toho by se neuskutečnilo nebýt Vaší velkorysosti a ochotě pomoci potřebným pejskům. Děkujeme tímto všem, kteří nebyli lhostejní a jakýmkoliv způsobem se zapojili do společné akce za dobrou věc.

Zároveň přejeme příjemné prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok.

Psí štěstí

Děkujeme ZŠ Juventa Milovice, za skvělý přístup, kdy jsme mohli vytvořit hezký projekt přímo ve škole

Žáci udělali pro naše chlupáče sbírku, kterou jsme převzali a mohli s sebou vzít i pár našich pejsků. Což byla skvělá příležitost jak přiblížit co děláme, proč a co to všechno obnáší. A byla z toho opravdu NÁDHERNÁ akce, která dle nás měla velký smysl! Děti byly úžasné a zvídavé.

K tomu všemu se sešlo mnoho dek, ručníků a dalších potřebných materiálů, vše vyprané, voňavé. Spousta krmiva, konzerv, čistících prostředků, pamlsků, hraček...

Moc si vážíme všech, kteří jakkoliv přispěli a pomohli vytvořit něco tak moc krásného, co jsme dnes zažili.

Možná by se mohli přidat i další školy a spolu s útulky, organizacemi a spolky, vytvořit projekt, který dětem přiblíží jak kritická je situace opuštěných zvířátek, jak se správně chovat k pejskům a kde a jak správně pejska třeba i vybrat. Naše děti jsou naše budoucnost a je potřeba jim přiblížit co vše obnáší mít pejska a jaké osudy mohou nejen pejsky potkat. Že pomáhat má smysl! Děkujeme

Od prosince roku 2013 máme celkem 2812276 návštěvníků.
Designed & Code created by www.OandD.cz